BİZE KATILIN

Yıldızlarla Parlamak!

Yeteneğinizi Brightstar’a getirin, fikir üreten ve kazanan takımının bir parçası olun. Dünyanın en büyük kablosuz ağ dağıtıcısı ve kablosuz ağ endüstrisine öncü hizmetler sağlayan şirket olarak; başarı için mükemmeliyet, eşsiz bir stil, enerji ve hırs getirebilecek inovatif takım oyuncuları arıyoruz.

Farklı olma ve dahil olabilme

Brightstar’ın yenilikçi ve kapsayıcı olmasının anahtarı olan çalışanlarımızın bireysel bakış açılarının değerinin farkındayız. Her bir bakış açısı hizmet veridiğimiz topluluklara ve işimizin genel başarısına katkıda bulunmaktadır.

Zorlu Fırsatlar

Geniş global yapımız ve kapsamlı hizmetlerimiz 50’nin üzerinde coğrafik bölgede kariyer fırsatları sunuyor. Bilgi teknolojilerinden satışa, pazarlamadan depoya, hangi kariyer yoluyla ilgilenirseniz ilgilenin, bizler sizlerin birey olarak ilerlemesinde yardımcı olacağız çünkü çalışanlarımızın ilerlemesinin başarımıza katkıda bulunacağının farkındayız.

Haklar

Brightstar’da edindiğiniz tecrübenin eğlenceli ve ödül niteliğinde olabilmesi için, rakiplere göre iyi bir ücret ve haklar almanızı garantilemeyi teklif ediyoruz. Hangi kariyer yoluyla ilgilenirseniz ilgilenin, herkesle aynı özelliklere sahip haklara sahip olacaksınız.

» Brightstar Hakkında Daha Fazla Bilgi

BRIGHTSTAR HAKKINDA

“Brighstar kablosuz ağ endüstrsini ileriye taşıyan küresel bir güçtür. Mobil cihazların süreçlerine her açıdan, 6 kıta ve eşsiz düşüncelerle oluşturduğu operasyonlarla yaklaşan Brightstar, dünyanın önde gelen üreticilerine, satıcılarına ve şirketlerine yardım ederek, müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi sağlamıştır. Şirketimiz, katma değerli dağıtım, tedarik zinciri çözümleri, telefon koruma ve sigortası, geri alım ve ticari çözümler, çok kanallı perakende çözümleri ve finansal hizmetler sunmaktadır. 1997 yılında Miami’de kurulan Brightstar Forbes dergisinin Amerika’nın En Büyük Özel Şirketleri Listesi’nde 58. sıradadır.”

AÇIK POZİSYONLAR

Brightstar’da çalışmak ister misiniz? Linkedin üzerinden işlere bakabilirsiniz.