Mobil Teknoloji hızla gelişiyor ve biz de bu hızda ilerliyoruz.......

Sizi ileriye taşıyacak bir kariyer seçin.

Brightstar olarak kuruluşumuzdan bu yana temel bir görüşümüz var:

“insanların birbiriyle bağlantıda olduğu bir dünya daha iyi bir dünyadır”

Mobil iletişim sektöründe iş yapmak oldukça karmaşıktır, bizim işimiz ise mobil operatörler, perakendeciler ve kurumsal iş ortaklarımız için bunu basit hale getirmektir.

Kurumların iş modellerini dönüştürmeye yardımcı olacak ürün ve hizmetler sunarken, mobil teknolojileri onların müşterileri için ulaşılabilir ve erişebilir hale getiririz.

Brightstar SoftBank Grup’un bir şirketi olup, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeyi hedefleyen şirketler topluluğunun üyesidir.

Hızla değişen dünyaya hızla uyum sağlayan, yenilikçi, cesur ekip arkadaşları arıyoruz.

Bu kişi siz olabilirsiniz!

Kültürümüz

Kablosuz iletişim sektörü hızla gelişiyor. Ve biz de bu tempoda ilerliyoruz. Bugün yaratıcı olduğunu düşündüğümüz her şey yarın geçersiz sayılabilir. Bu nedenle büyük resmi görmeli, küçük detayları hızla sindirmeliyiz. Bunu yapabilmek için gerekli olan gücü, güven, takım çalışması ve zor olanı kolaylaştırma kabiliyetimizden alıyoruz.

Dünyanın bir çok ülkesindeyiz ama hepimiz tek bir takımız. One Brightstar!

» Brightstar Hakkında Daha Fazla Bilgi

BRIGHTSTAR HAKKINDA

“Brighstar kablosuz ağ endüstrsini ileriye taşıyan küresel bir güçtür. Mobil cihazların süreçlerine her açıdan, 6 kıta ve eşsiz düşüncelerle oluşturduğu operasyonlarla yaklaşan Brightstar, dünyanın önde gelen üreticilerine, satıcılarına ve şirketlerine yardım ederek, müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi sağlamıştır. Şirketimiz, katma değerli dağıtım, tedarik zinciri çözümleri, telefon koruma ve sigortası, geri alım ve ticari çözümler, çok kanallı perakende çözümleri ve finansal hizmetler sunmaktadır. 1997 yılında Miami’de kurulan Brightstar Forbes dergisinin Amerika’nın En Büyük Özel Şirketleri Listesi’nde 58. sıradadır.”

Güncel İş İlanlarımız

Güncel iş ilanlarımızı, www.kariyer.net ve https://www.linkedin.com/home’ den takip edebilirsiniz.