KURUMSAL YÖNETİM

Brightstar’ın Yönetim Kurulu şirketin çalışanları ve yöneticileri için yüksek standartlar belirlemiştir.Bu düşünceyi yerleştirmede ki amaç, kurumsal yönetim anlayışını güçlendirmek, güçlü etik değerlerle yaşayabilmek ve Yönetim Kurulumuzdan beklenen güçlü liderlik ilişkilerini güçlendirmektir.

Yönetim Kurulu şirketin işini denetler ve ortaklar için ihtiyatlı bir itibar sunar. Bu sorumluluğu gerçekleştirebilmek için, Yönetim Kurulu önceden belirlenmiş resmi tüzükleri, standartları ve süreçleri takip ederler. Yönetim Kurulu’nun zaman zaman şirket menfaatine uygun gördüğü, ya da yasalar, hukuki düzenlemeler geldiğinde bu kuralların, konusu değişebilir.

Yönetim Kurulu aynı zamanda, uzun dönemli sağlığı denetlemek ve işimizin tüm başarısından sorumludur. Bu amaçlara ulaşabilmek için, başarılı Yönetim Takımı’mız iyi liderlik becerileri içeren ve endüstriyi anlayan tedarik zinciri endüstrisi ve kablosuz endüstrisinden gelmektedir. Bu farklı tecrübelerin karışımı Brightstar’ın yönetim takımını tanımlar.

BRIGHTSTAR HAKKINDA

“Brighstar kablosuz ağ endüstrsini ileriye taşıyan küresel bir güçtür. Mobil cihazların süreçlerine her açıdan, 6 kıta ve eşsiz düşüncelerle oluşturduğu operasyonlarla yaklaşan Brightstar, dünyanın önde gelen üreticilerine, satıcılarına ve şirketlerine yardım ederek, müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi sağlamıştır. Şirketimiz, katma değerli dağıtım, tedarik zinciri çözümleri, telefon koruma ve sigortası, geri alım ve ticari çözümler, çok kanallı perakende çözümleri ve finansal hizmetler sunmaktadır. 1997 yılında Miami’de kurulan Brightstar Forbes dergisinin Amerika’nın En Büyük Özel Şirketleri Listesi’nde 58. sıradadır.”

İLETİŞİM

Daha fazla bilgi edinin.

İletişim