MEDYA

HABERLER

Latinler tarafından yönetilen ilk beş şirket Ne zaman cep telefonunuzu elinize alsanız, Brightstar’ın mobil cihaz üreticinizin, kablosuz ağ sağlayıcınızın ya da satıcınızın, ya da cep telefonunuzu koruma ve sigortalama gibi diğer servislerde hizmet veriyor olması muhtemel.

Apple’ın yeni iphone ları pazara katma programı Cuma günü çıkacak olan iphone un yeni versiyonunda yaşanacak olan yoğunluk sebebiyle, Apple şirketi Amerika’da eski iphone modelleri için yeni bir pazara katma programını tanıttı. Program Brightstar tarafından yönetilecek.

Target, Target Mobile'ı yönetmesi için Brightstar ve MarketSource'u seçtiğini açıkladı Target, mağazadaki kablosuz ağ alışverişlerini düzenleyebilmesi ve yönetmesi için Brighstar ve MarketSource'u seçtiğini açıkladı. Brightstar Target Mobile’ın tedarik zinciri ve aktivasyon noktası teknoloji sağlayacısı gibi davranacak.

Miami’li Brightstar kablosuz ağ iletişimlerinde ki etkisini arttırıyor Brighstar yüksek kar majlarıyla diğer hizmet alanlarında farklılık göstererek, son yıllarda diğer kablosuz cihazlarda da etkisini arttırdı ve dünyanın en büyük mobil telefon ve daha fazlasının dağıtıcısı haline geldi.

BRIGHTSTAR HAKKINDA

Global ve yerel olarak, dünyanın lider üretici, satıcı ve operatörlerin müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeleri için yardım ediyoruz.1997 ylında Miami’de kurulan Brightstar, 115’ten fazla ülkedeki müşterilerine ürün ve hizmetler sunar.(2011) Forbes dergisi tarafından Amerika’nın En Büyük Özel Şirketleri arasında 58. sırayı almıştır.Brightstar Türkiye ofisi, 2009 yılından beri faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin 81 ilinde, 14 satış bölgesine yayılmış 1350’den fazla perakende satış noktasına, iş ortağı olan üreticilerin ürünlerini tam zamanında ulaştırmaktadır.2017 senesinde Brightstar Türkiye, Bilişim 500, İlk Beşyüz Bilişim Şirketi sıralamasında Dağıtıcı Mobil Telekom Kategorisinde 1., İletişim Teknolojileri Şirketleri arasında ise 5. sırada yer almıştır. Bunun yanında 2016 senesinde EMEA bölgesinde Brightstar Türkiye ofisi, tüm Brightstar şirketleri arasında 2016 Yılında Bölgesel Büyümeye Yüksek Katkı Ödülü ile onurlandırılmıştır.

MEDYA İLİŞKİLERİ

Eğer Brightstar'ın şirket bilgilerini ya da kablosuz teknolojisi ile ilgili bir makale için kaynak arıyorsanız, bize ulaşın.

İletişim